Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Služby schvalování v oblasti námořní a lodní dopravy od SGS – zajišťují, že plavidla třetích stran jsou bezpečná, vhodná pro daný účel a splňují všechny příslušné směrnice.

Jste-li charterovou společností, přepravní společností nebo terminálem, pak v případě, že využíváte plavidla třetích strach, musíte důkladně řídit všechna rizika v oblasti bezpečnosti, kvality a životního prostředí. Kromě toho musíte zajistit shodu s přísnou legislativou. Nabízíme specializovaný systém schvalování plavidel, který vám pomůže řídit rizika a zajistit shodu všech používaných plavidel třetích stran.

Proč si vybrat služby schvalování v oblasti námořní a lodní dopravy právě od SGS?

Naše služby vám pomohou:

  • zajistit, že všechna plavidla třetích stran používaná pro operace v přístavu a pro zámořskou přepravu výrobků jsou vhodná a vykazují shodu s předpisy
  • získat systematické řízení rizik bezpečnosti a kvality pro plavidla třetích stran
  • zadat komplexní správu pro oblast schvalování do rukou profesionálních kapitánů obchodních lodí, expertů na námořní dopravu, bezpečnostních poradců a dalších specialistů
  • získat hodnocení prováděné ve shodě se zásadami vaší společnosti
  • zavést profesionální řízení rizik v námořní dopravě do vašeho systému kvality

osvědčené služby v oblasti schvalování námořní a lodní dopravy od předního poskytovatele těchto služeb

Nabízíme rozsáhlé zkušenosti při zajišťování inspekcí kvality a kvantity nákladů na lodích po celém světě. Naši námořní experti vyhodnotí inspekce prověřování lodí provedené akreditovanými inspektory při dodržení námořního systému Chemical Distribution Institute (CDI), nebo Ship Inspection Report Program (SIRE) organizace Oil Companies International Marine Forum (OCIMF).

Toto vyhodnocení se opírá o příslušná data státní kontroly přístavu, pobřežní stráže, záznamy údajů o obětech plavidel, profily vlastníků/plavidel a jiných zdrojů.

Kontaktujte nás ještě dnes a proberte s námi, jak pro vaši organizaci mohou být prospěšné naše služby schvalování v oblasti námořní a lodní dopravy.

kontaktujte nás