Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Ministerstvo práce a sociálních věcí prodloužilo společnosti SGS Czech Republic, s.r.o. akreditaci pro provádění zkoušek fyzických osob k činnosti koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništích na dalších 10 let.

Po posouzení návrhu bylo správním orgánem konstatováno, že SGS Czech Republic prováděla v uplynulých letech zkoušky při dodržení požadavků na personální, materiální a prostorové vybavení zcela v souladu s příslušným nařízením vlády. SGS Czech tak splnila všechny podmínky a požadavky a bylo rozhodnuto o prodloužení akreditace až do roku 2023.

Kromě zkoušek odborně způsobilých osob na koordinátora BOZP je SGS Czech Repubic akreditována i pro oblast prevence rizik.

V případě dotazů se neváhejte obrátit na naše odborníky:

Ing. Tomáš Kratochvíl
Divize Průmysl

SGS Česká republika
K Hájům 1233/2
Praha 5
t: +420 234 708 145
f: +420 234 708 100

Skupina SGS je světovým leaderem v oblasti inspekce, verifikace, testování a certifikačních služeb. Společnost byla založena roku 1878 a je v celosvětovém měřítku uznávaným standardem v oblasti kvality a integrity. SGS provozuje více než 1500 poboček a laboratoří po celém světě a zaměstnává přes 75 000 lidí.