Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Při posuzování hodnoty projektu nebo vytváření strategie řízení rizik je nezbytné, aby byly veškeré aspekty vaší činnosti v souladu s předpisy. Zajištění splnění veškerých předpisů je opravdu složitý a náročný úkol – naši experti jsou však schopni poskytnout vám k tomu technické zprávy, poradenství a pomoc ve všech aspektech nakládání s vodami a vodním hospodářstvím.

Při souladu s předpisy je možno rychleji plnit obchodní plán, zajišťovat kvalitu a úplnost a ověřovat konzistentnost výroby či služeb.

Předpisy a normy se v různých zemích světa i oborech činnosti liší a právě proto tu jsou naši odborníci z celého světa, aby vám pomohli zajistit jejich dodržování. Naše poradenské a znalecké služby představují nestranný, profesionální a dobře známý zdroj záruky napříč širokou škálou odvětví a oborů. Naše laboratorní zařízení jsou díky rychlým termínům dodání respektována a jsou vám k dispozici kdykoli a po celém světě. Zjistěte si, jak vám mohou naši odborníci pomoci při zajištění souladu s předpisy.