Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Pro ochranu vašich vodních zdrojů a zabránění kontaminace definují studie povodí podzemní vody rozsah povodí a stanovují ochranné zóny.

Zavolejte ještě teď našim zkušeným hydrogeologům a zjistěte více o našich službách v oblasti podzemních vod.

Ochrana zdrojů podzemní vody je nezbytná pro zajištění kvality veřejných a soukromých zdrojů vody. Z tohoto důvodu používají společnosti zabývající se dodávkou vody, místní úřady a další společnosti zabývající se distribucí vody naše služby v oblasti ochrany podzemních vod.

Naše týmy expertů na hydrogeologii nejprve vymezí rozsah vašeho povodí. Poté použijeme sérii testů a technik k vyhodnocení průtokové rychlosti vašich zdrojů podzemní vody. Výsledky jsou poté zobrazeny s použitím počítačového modelování, což nám umožňuje stanovit potenciální rizika znečištění a stanovit rozměr ochranné zóny kolem povodí.

Stanovení hranice oblasti ochrany proti znečištění vyžaduje důkladné znalosti v oblasti hydrologie. Naši odborní pracovníci a síť certifikovaných laboratoří pracovala na mnoha studiích v těchto případech po celém světě a mají vynikající zkušenosti se studiemi podzemních vod a souvisejícími technikami počítačového modelování. Naše dosavadní výsledky v této oblasti zajišťují, že obdržíte souhrnný a rychlý plán ochrany vašich zdrojů podzemní vody.

Spolupráce se společností SGS přináší garanci kvality a profesionality v oblasti vodního hospodářství. Kontaktujte ještě dnes náš zkušený tým.