Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Pomáháme vám nalézt inovativní řešení napomáhající rozvoji a růstu vašeho podnikání tím, že nacházíme cesty, jak vaši práci zefektivnit.

Logistické služby: Společnost SGS vám pomůže dostat vaše výrobky do pohybu.

Bez ohledu na typ produktu, místo určení či časový harmonogram, společnost SGS vám pomůže zajistit správnou logistiku v souladu s rozpočtem. Nabízíme kompletní soubor služeb určených pro usnadnění procesu přepravy nákladu po moři, železnici nebo silnici, včetně rozsáhlých dovozních a vývozních služeb.

Když přepravujete zboží, je potřeba, aby dorazilo na místo určení ve stejném stavu jako při expedici. Nešlo vše dle plánu?  Postihla vás krádež? Poškození v důsledku nehody? Naše služby mohou pomoci předcházet a diagnostikovat tyto problémy.

Naše nabídka pro námořní přepravu obsahuje služby při přepravě nákladu lodí, úkony v závodě a terminálu (PTO), služby kontroly dovozu a mezinárodní výměny celních dat. Přepravujete-li náklad po železnici nebo silnici, nabízíme také důležité služby jako obsluhu terminálu a služby správy mostových vah.

Kontejnerová doprava přináší své vlastní specifické úkoly, což je důvod, proč jsme vyvinuli služby určené pro tento typ přepravy.  Můžeme nabídnout například inspekce ISO nádrží, inspekce barelů a čistoty, informační služby o postupu nákladu a služby dovozní kontroly.

Pokud jde o logistiku, máme také rozsáhlou řadu služeb v oblasti auditů, certifikací a školení, všechny navržené tak, aby vám pomohly zefektivnit podnikání.

Můžeme také nabídnout služby řízení rizik, služby v případě nouze či nehody, správy mimořádných událostí, služby zkoušek balení a manipulace a služby v oblasti ochrany zdraví, bezpečnosti a životního prostředí (QSHE).

SGS je přední světová společnost v oblasti testování, inspekce, certifikace a ověřování se zkušenostmi, odbornými znalostmi a globálním dosahem. Ať jste dopravní společnost nebo zasilatelství, nebo pravidelně užíváte logistické služby,  kontaktujte nás ještě dnes, abyste se dozvěděli, jak vám můžeme v oblasti  logistických služeb pomoci.