Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Společnost SGS je už celá desetiletí světovou jedničkou v outsourcingu farmaceutických služeb a partnerem společností všech velikostí včetně 20 největších farmaceutických firem na světě.

Stěží naleznete lepšího partnera pro poskytování služeb kvalitních analytických laboratorních testů, klinického výzkumu a nezávislého auditu a certifikace.

Základem našich služeb jsou nejmodernější technologie a vysoce kvalifikovaný, zkušený tým pracovníků, kteří sledují nejnovější trendy a drží krok s vývojem ve svém oboru. Naším cílem je poskytovat ucelený balík služeb, které poslouží našim klientům "od molekuly k trhu", tzn. ve všech stádiích výzkumu, klinických hodnocení, vývoje výrobku, testování kontroly jakosti, výroby a dodávky. Navíc poskytujeme řešení v oblasti farmaceutického auditu klientům, kteří potřebují poradit se zlepšením procesů, technologií nebo metodologie. Naše společnost se orientuje na zákazníky; naše služby jsou proto dostatečně flexibilní a lze je využít jako komplexní balík při vývoji léčiv nebo jako jednotlivé jednorázové služby.

Důležité je, že naše služby splňují regulatorní standardy –– jak na místní, tak na mezinárodní úrovni, takže si můžete být jisti, že váš výrobek bude uveden na trh co nejrychleji a překoná veškeré překážky v oblasti regulace, kvality, bezpečnosti a účinnosti.

Naši odborníci jsou připraveni projednat s vámi, jakým způsobem vám mohou jejich služby pomoci dosáhnout konkurenční výhody. Bez ohledu na to, zda poskytujeme komplexní balík farmaceutických služeb nebo pouze podporu během období zvýšené aktivity, můžete si být jisti, že dostanete stejně kvalitní služby, jaké poskytujeme všem klientům, při zachování integrity.