Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Bez ohledu na velikost vaší společnosti vám mohou služby SGS v oblasti testování, auditů, školení a certifikace lékařských přístrojů pomoci projít složitými aspekty mezinárodních předpisů v oblasti lékařských přístrojů pro co nejrychlejší uvedení vašich výrobků na trh při zajištění shody s požadovanými předpisy a normami. 

Jako největší společnost na světě v oblasti kontroly, ověřování, testování a certifikace nabízíme klientům jednu z největších celosvětových sítí kanceláří, laboratoří a specialistů v oboru lékařských přístrojů. Působíme ve více než 35 zemích a nabízíme vám tak globální i lokální řešení, abychom vyhověli vašim požadavkům v oblasti certifikace, testování, školení a provádění auditů. Nabízíme prakticky všechna celosvětová schválení, která potřebujete nebo budete potřebovat v budoucnu.

Certifikace: ISO 9001, ISO 13485, směrnice EC 93/42/EEC (MDD), směrnice C 98/79/EEC(IVDD), CMDCAS (Kanada), PMD Act (Japonsko), INMETRO (Brazílie), FDA Programem akreditovaných osob, Osvědčené distribuční postupy, s dalšími regulačními schváleními pro Tchaj-wan, Hong Kong, Austrálii, Koreu, Saúdskou Arábii a další.

Testovaní elektrického vybavení pro lékařské účely: Bezpečnost výrobků a testování EMC v plném rozsahu řad IEC/EN 60601 a IEC/EN 61010 s CB, schválením NRTL a akreditací ISO 17025.

Mikrobiologické a farmaceutické testování: Sterilita, biokompatibilita, bioanalýza.

Další testování: Bezdrátová/Telemedicína. Baterie, RoHS 2, obaly.

Školení: QMS/audity, interní audity, globální předpisy, sterilizační procesy, řízení rizik, bezpečnost výrobků/EMC s veřejnými kurzy a kurzy na místě objednatele.

Audity Audity dodavatelů, diferenční analýzy, audity farmaceutických GMP.

Dovolte SGS usnadnit váš přístup na globální trhy a podpořit váš dodavatelský řetězec a řízení rizik. 

Dotazy vítány

Pro získání rychlé odpovědi od našich specialistů vyplňte náš dotazovací formulář, zvolte Odvětví>Přírodní vědy (Industry>Life Sciences) a spusťte pole ‘Jak může SGS pomoci (How can SGS help)’ se zadáním ‘Zdravotnické prostředky (Medical Devices)’.