Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Společnost SGS nabízí úplný balík analýz proteinů a peptidů prováděných v souladu s GLP/cGMP a je dokonalým partnerem pro klienty, kteří plánují outsourcing služeb charakterizace farmaceutických a biologických výrobků.

Naše síť laboratoří zaměstnává velice schopné a vzdělané pracovníky, kteří mají bohaté zkušenosti s poskytováním analýz proteinů, peptidů, biologických produktů a podobných bioproduktů (biosimilars) klientům z celého světa. Jejich znalosti navíc podporuje nejmodernější technika a technologie, včetně řady vysoce výkonných hmotnostních spektrometrů.

Naše služby jsou plně flexibilní, schopné přizpůsobit se vašim potřebám, a lze je využít jako jednotlivé testy nebo jako komplexní balík, který může zahrnovat např. následující služby:

  • služby N-terminálního a C-terminálního sekvencování;
  • sekvencování "de novo";
  • analýza aminokyselin včetně určení extinkčního koeficientu, charakterizace a výpočtu koncentrace proteinů;
  • služby charakterizace protilátek.

Bez ohledu na vaše potřeby naše služby dodržují směrnice ICH.

Společnost SGS je důvěryhodným partnerem řady společností po celém světě a plní jejich potřeby v oblasti charakterizace proteinů a peptidů. Jako přední světový odborník na kontrolu, ověřování, testování a certifikaci jsme uznávaným celosvětovým měřítkem kvality a integrity.