Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Environmentální monitorování ve farmaceutické výrobě od SGS – potvrďte, že vaše výrobní procesy jsou bez kontaminace, prostřednictvím nezbytné validace čistých prostor, testů technického vybavení, služby mikrobiologického monitorování a monitorování farmaceutických procesů.

Pro splnění zákonných povinností a zajištění, že jsou výrobky způsobilé k uvedení na trh, je zásadní potvrdit, že všechny aspekty vašich procesů farmaceutické výroby nejsou kontaminované. Naše služby environmentálního monitorování pro farmaceutickou výrobu pomáhají potvrdit, že vše od vašich čistých prostor a provozních médií, jako jsou vzduch a plyn, až po vaše zařízení je prosté kontaminace.

Nabízíme programy monitorování hygieny upravené podle vašich potřeb. Provádíme také akceptační testy pro instalace v čistých prostorách výrobního závodu a důležité rutinní sledování viabilní a neviabilní kontaminace výrobních závodů a technického vybavení.

Naše služby zahrnují:

  • služby ověření čistých prostor;
  • sledování a analýzu plynů za účelem průkazného plnění zákonem stanovených norem;
  • analýzy vody podle monografií Amerického lékopisu (USP), Evropského lékopisu (EP) a Japonského lékopisu (JP);
  • mikrobiologické environmentální testy.

Jako přední světový dodavatel služeb v oblasti environmentálního monitorování pro farmaceutický průmysl vám nabízíme bezkonkurenční zkušenosti, odbornost a prostředky.

Obraťte se na nás ještě dnes a poraďte se s námi, jak vám naše služby environmentálního monitorování mohou pomoci.