Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Služby virologických testů od SGS – potvrďte nepřítomnosti infekčních virových kontaminantů ve svých léčivých přípravcích pomocí našich přesných testů na bázi buněčných kultur.

Jako výrobce biofarmaceutických přípravků odvozených od buněčných linií humánního nebo živočišného původu musíte testovat své přípravky během celé výroby k potvrzení nepřítomnosti kontaminace infekčními viry. Naše služby virologických testů vám nabízejí validované zkoušky cizích virů a retrovirů in vitro, aby vám pomohly plnit americké a evropské směrnice.

Proč si vybrat služby virologických testů od společnosti SGS?

Naše služby virologických testů zahrnují testy na cizí viry, testy na retroviry a testy in vitro na buněčné bázi. Můžeme vám pomoci:

  • získat účinné virologické testy pro charakterizaci buněčné banky nebo charakterizaci přípravků odvozených od buněčných linií – včetně přípravků humánního nebo hlodavčího původu; zajišťujeme také testování pro uvolnění dávky, klinická hodnocení nebo uvolnění k prodeji;
  • detekovat viry odvozené z živočišných přípravků (například bovinního nebo porcinního původu);
  • prověřit vektory virů / vakcíny na přítomnost infekčních kontaminantů.

Virologické testy od předního špičkového poskytovatele

Jako přední světový poskytovatel služeb virologického testování vám nabízíme potřebné zkušenosti, technickou odbornost a znalost předpisů a jedinečnou celosvětovou síť. Díky tomu můžeme navrhovat komplexní zkoušky uzpůsobené podle požadavků specifického výrobku.

Testy in vitro

Nabízíme 14 a 28denní testy in vitro pomocí upravené kombinace buněčných linií – například MRC-5, Vero, CHO-K1, HeLa, HEK293, myší atd. – pro charakterizaci přípravků odvozených od hlodavčích nebo lidských buněčných linií.

Indikátorové linie vhodné při testování jiných přípravků nebo k rozšíření rozsahu hostitelských buněk pro indikační panel jsou také k dispozici. 

Testy retrovirů

Nabízíme vám řadu služeb v oblasti testování infekčnosti, a to včetně těchto zkoušek:

  • testy XC k detekci infekčního ekotropního viru myší leukémie (MLV);
  • testy S+L- používající buněčné linie koček nebo norků k detekci amfotropního nebo xenotropního MLV;
  • buňky mus dunni, buď s imunofluorescenční koncovou značkou nebo buňkou PG4, pro detekci ekotropických, amfotropických, xenotropických virů a virů norků vyvolávající tvorbu fokusů.

Pro nemyší retroviry nabízíme testování infekčnosti na příslušných indikátorových buňkách (zvolených podle citlivosti na různé typy retrovirů).

Nabízíme také validované testy infekčnosti retrovirů pro zjištění myších ekotropických, amfotropických, xenotropických virů a virů norků vyvolávajících tvorbu fokusů a kokultivační zkoušky k zesílení virů s tropismem na lidské buňky.

Zjistěte více o našich službách virologického testování, kontaktujte nás ještě dnes.