Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Služby testování biologické bezpečnosti pro biologika od SGS – zajistěte bezpečnost vašich biofarmak a vakcín potvrzením nepřítomnosti kontaminantů a souladem s předpisy.

Zdravotní úřady, včetně amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) a Evropské lékové agentury (EMA), vyžadují, aby biofarmaka prošla přísným bezpečnostním testováním. Pomůžeme vám prokázat, že všechny buněčné banky, virové banky, suroviny živočišného původu, materiály z fermentorů a šarže klinických léčiv neobsahují bakterie, plísně, kvasinky, mykoplasma, viry a jiné potenciální kontaminanty.

Jako světová jednička v poskytování služeb v oblasti biofarmaceutického testování nabízíme rozsáhlý program bezpečnostního testování biologik, včetně virologie, buněčné a molekulární biologie, a také mikrobiologii a elektronovou mikroskopii. Díky tomu vám můžeme pomoci zajistit bezpečnost výrobků a plnění regulatorních požadavků.

Provádíme charakterizaci buněčných bank a virových inokul v souladu s hlavními kompendii a regulatorními předpisy. Nabízíme také testování konečného výrobku na reziduální DNA a další nečistoty z výrobního procesu. Dále nabízíme studie složení a stability, poradenství v oblasti legislativních předpisů a bezpečnosti a vývoj zkoušek na zakázku.

Spojte se s námi ještě dnes a získejte více informací o našich službách testování biologické bezpečnosti pro biologika.