Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Studie monitorování pacientů pro buněčnou a genovou terapii od SGS – získejte důležité údaje, které potřebujete při vývoji léčiv pro nové druhy léčby.

Technologie buněčné a genové terapie se staly důležitou strategií při vývoji nových zásadních druhů léčby. Nabízíme vám důležité studie monitorování pacientů pro buněčné a genové terapie pro stanovení dlouhodobé persistence virových vektorů nebo reaktivaci vektorů.

Proč zvolit monitorovací studie pacientů pro buněčné a genové terapie od SGS?

Můžeme vám pomoci:

  • monitorovat klinické materiály pacientů vystavených léčivým přípravkům pro genovou terapii s přesnými údaji z našich testů kvantitativní polymerázové řetězové reakce v reálném čase (qPCR);
  • řešit regulatorní problémy a zajistit důležitou součást bezpečnostního hodnocení technologií genové terapie pomocí naší analýzy studií biodistribuce.

Spolehlivé studie monitorování pacientů pro buněčné a genové terapie od předního poskytovatele

Jako přední světový poskytovatel v oblasti inspekce, verifikace, testování a certifikace nabízíme bezkonkurenční zkušenosti se studiemi monitorování pacientů pro buněčné a genové terapie. Navíc nabízíme nejnovější technické a právní znalosti společně s naší jedinečnou celosvětovou sítí, abychom vám nabídli přesné údaje, které potřebujete při vývoji nových léčiv.

Spojte se s námi ještě dnes a zjistěte více o našich studiích monitorování pacientů pro buněčné a genové terapie.