Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Analýza nečistot a kontaminantů v biotechnologických výrobcích od SGS – řada služeb zajišťujících charakterizaci nečistot a kontaminujících látek v produktech z biotechnologických procesů a kontrola mikrobiální kontaminace.

Ke splnění požadavků směrnic ICH Q6B pro biotechnologické produkty potřebujete přesnou analýzu nečistot a kontaminujících látek během produktové charakterizace. Nabízíme řadu služeb a technik k zajištění charakterizace nečistot a kontaminujících látek v produktech odvozených z biotechnologických postupů.

Jako přední světový poskytovatel analýz nečistot a kontaminujících látek v biotechnologických produktech vám přinášíme potřebné zkušenosti, technickou odbornost, znalost předpisů a jedinečnou celosvětovou síť. Naše služby vám pomohou analyzovat a charakterizovat nečistoty z výrobního procesu, nečistoty související s produktem a látky související s produktem.

Naše řešení zahrnují:

  • testování proteinů hostitelských buněk, DNA hostitelských buněk a dalších nečistot z výrobního procesu;
  • analýzu nečistot souvisejících s výrobkem a produkty rozkladu;
  • charakterizaci čisticích prostředků a povrchově aktivních látek;
  • analýzu složení mastných kyselin.

Zjistěte více o naší analýze nečistot a kontaminujících látek v biotechnologických výrobcích, kontaktujte nás ještě dnes.