Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Odborníci společnosti SGS chápou důležitost výběru správného partnera pro klinická hodnocení. Proto jsme připravili objemný balíček služeb v oblasti klinického výzkumu, na základě kterého vám poskytneme spolehlivé služby nejvyšší kvality v průběhu všech fází vašich klinických hodnocení - od fáze I přes fázi IV až k fázi prodeje nových výrobků po registraci.

Společnost SGS patří mezi špičkové celosvětové smluvní výzkumné organizace; díky svým více než 35 letům zkušeností v oblasti klinických hodnocení a mezinárodnímu dosahu má společnost jedinečné předpoklady k tomu, aby vám pomohla navrhnout, rozvinout a implementovat řešení v oblasti klinických hodnocení, která budou odpovídat vašim konkrétním potřebám. Naše společnost se zaměřuje především na klinická hodnocení s první účastí lidských subjektů a na klinická hodnocení v oblasti infekčních onemocnění; naším cílem je však vždy pomoci optimalizovat trvání vašich klinických hodnocení a podpořit vás při splnění regulatorních požadavků tak, aby váš produkt byl uveden na trh rychle a bezpečně.

Spolupráce s našimi odborníky v oblasti klinického výzkumu vám přinese mnohem víc než jen služby světové úrovně podložené tisíci hodnocení, na kterých jsme se dosud podíleli. Získáte přístup k následujícím zdrojům:

  • jednotky klinické farmakologie, bioanalytické laboratoře a kanceláře zaměřené na řízení klinických hodnocení; 
  • služby v oblasti řízení dat a psaní zpráv, které vám pomohou splnit regulatorní standardy v rámci procesu žádosti o registraci vašeho výrobku;
  • podpora po registraci a uvedení vašeho výrobku na trh.

Toto vše napomáhá rychlému a hladkému průběhu procesu testování a vývoje a umožňuje vám přijímat rozhodnutí ohledně vašeho výrobku na základě maximálně spolehlivých dat.

V oblasti outsourcingu služeb klinického výzkumu nenajdete lepšího partnera než společnost SGS.