Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

ISO 15378 - norma základní obalové materiály pro léčiva byla vyvinuta zúčastněnými stranami ve farmaceutickém sektoru pro poskytnutí systému řízení kvality (QMS) pro dodavatele materiálů určených k použití jako balení pro lékařské výrobky.

Když si certifikujete vaše činnosti na základě normy ISO 15378, snižujete rizika obzvláště související s kontaminací, směsmi a chybami. Dále ujišťujete vaše zákazníky souladem s GMS

Společnost SGS poskytuje spolehlivé, nezávislé certifikace ISO 15378 pro vaše výrobní operace farmaceutických obalových materiálů. Během vašeho auditu před certifikací analyzujeme vaší činnost, identifikujeme přednosti a nastiňujeme, které oblasti potřebují zlepšit.  

SGS je světově uznávaným lídrem v oblasti certifikace ve farmaceutickém sektoru. Světová síť auditorů SGS rozumí vašim výrobním procesům a přesnému významu všech aspektů normy. Norma ISO 15378:2006 obsahuje řadu důležitých pokynů QMS pro primární výrobce skla, plastu, gumy, hliníku a jiných materiálů používaných pro lékařské balení, včetně:

  • Souladu s právními požadavky
  • Identifikace, snížení a řízení rizik včetně kontaminace a výrobních chyb
  • Zlepšení účinnosti a nákladové efektivity ve vaší činnosti

Spojte se s SGS, chcete-li prokázat vaší schopnost kvalitně poskytovat obalové materiály pro farmaceutický průmysl a pomoci zvýšit bezpečnost pacientů. Kontaktujte nás ještě dnes a dozvíte se více o ISO 15378 - certifikace základních balení pro lékařské výrobky.