Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Bez ohledu na to, jakou roli má vaše organizace ve farmaceutickém dodavatelském řetězci – jste-li dodavatelem, výrobcem nebo farmaceutickou společností – prokázání osvědčené výrobní praxe (GMP) je klíčem pro zajištění důvěry zákazníků, vybudování dobré pověsti a k růstu vašeho podniku.

Audit GMP provedený naší společností ukáže, že vyhovujete očekáváním zákazníků a spotřebitelů a usilujete o zajištění kvality a bezpečnosti vašich výrobků. Potřeba auditů GMP a jednotného globálního přístupu nebyla nikdy větší. Globální trhy, mezinárodní výroba a dodávka surovin i aktivních farmaceutických složek zvyšují složitost dodavatelských řetězců. Naše síť místních odborníků snadno podpoří efektivní řešení v oblasti předpisů GMP v mezinárodním měřítku.

Máme k dispozici největší síť nezávislých auditorů na světě a poskytneme vaší organizaci nákladově efektivní externí zajištění jakosti podle norem GMP. Působíme v síti úřadů a laboratoří ve 135 zemích a nabízíme vaší organizaci skutečně globální službu v jednom kontaktním místě.

Poskytujeme komplexní řadu analytických technik vyhovujících GMP v oblasti kontroly jakosti farmaceutických přípravků. Naši farmaceutičtí odborníci mohou pomoci organizacím a společnostem v celém farmaceutickém dodavatelském řetězci globálně jednotným způsobem, spolehlivě a efektivně řídit a zlepšovat kvalitu výrobků prostřednictvím služeb a a řešení vytvořených speciálně pro zajištění farmaceutické jakosti.

Proveďte ve vaší organizaci program auditu GMP, abyste prokázali váš závazek jakosti a bezpečnosti ve farmaceutickém dodavatelském řetězci.