Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Služby poskytované společností SGS související s dodavateli - zajistí, že vaši prodejci a dodavatelé splní potřebné požadavky na kvalitu a regulace kdekoliv na světě.

Prodejci a dodavatelé, které používáte, mají v konečném důsledku vliv na kvalitu vašich produktů. Proto je vaše zodpovědnost zajistit, že jejich postupy splňují příslušné normy a předpisy. Může být nicméně těžké ověřit, že vaši prodejci poskytují požadovanou kvalitu, obzvláště pokud sídlí v jiné zemi.

Jako nezávislá a vysoce kvalifikovaná třetí strana se zastoupením po celém světě můžeme posoudit a zhodnotit prodejce, ať už jsou kdekoli na světě. Naše služby související s dodavateli sahají od samostatných auditů a inspekcí po kompletní posouzení prodejce a plány kontroly a pomáhají zajistit, aby vaše produkty nebo služby splňovaly všechny nezbytné normy a požadavky na kvalitu.

Jako světová jednička v poskytování služeb souvisejících s dodavateli vám naši specialisté nabízejí konkrétní průmyslové a obchodní znalosti, které jsou relevantní pro vaši organizaci. Ať již vy nebo vaši prodejci sídlíte kdekoliv, naši auditoři vám poskytnou přidanou hodnotu, která z nás učinila celosvětově preferovaný certifikační orgán a nezávislého hodnotitele.

Spojte se s námi ještě dnes a zjistěte, jak mohou naše služby související s dodavateli zajistit, aby vaši prodejci poskytovali potřebnou kvalitu.