Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Služby související s logistikou poskytované společností SGS - ochraňte vaše produkty v rámci celého vašeho světového dodavatelského řetězce.

V naší globální ekonomice probíhá často výroba vašich průmyslových produktů a součástek, dříve než jsou odeslány do konečného místa určení, u dodavatelů v různých částech světa. Vzhledem k tomu je logistika důležitou záležitostí, kterou je potřeba zvážit. Ať jste výrobce či dovozce, potřebujete zabezpečit kvalitu vašich produktů. Také potřebujete zajistit kvantitu, značení, balení, uskladnění a bezpečnou přepravu a zároveň dodržet regulatorní požadavky týkající se dovozu a vývozu. Monitorování všech těchto faktorů však může být složité, obzvláště pokud jsou dodavatelé situováni v různých zemích.

Nabízíme vám široké portfolio řešení souvisejících s logistikou průmyslové výroby a ochranou vašich produktů v rámci celého vašeho světového dodavatelského řetězce. Tato řešení zahrnují inspekce před odesláním, dohled nad nakládáním a vykládáním, služby při přepravě nákladu lodí, mobilní laboratoře, certifikace pro dovoz a vývoz, balení nebezpečného zboží a služby související s přepravou a bezpečností.

Jako vedoucí poskytovatel služeb souvisejících s logistikou nabízíme bezkonkurenční zkušenosti, odborné znalosti, prostředky a jedinečnou celosvětovou síť. Odstraňujeme nejistotu, posilujeme vzájemnou důvěru a nabízíme vám volnost, abyste se mohli soustředit na věci, které jsou skutečně důležité: růst vašich klíčových operací a ziskovosti vašeho podniku.

Klíčové hodnoty kompletní nezávislosti, transparentnosti a integrity nám umožňují nabízet prvotřídní, vysoce kvalitní služby zákazníkům po celém světě.

Chcete-li projednat, jak vám naše služby související s logistikou mohou pomoci chránit vaše produkty v rámci celého vašeho světového dodavatelského řetězce, kontaktujte nás ještě dnes.