Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Náš mezinárodní tým inženýrů podporuje prostřednictvím kreativních technických řešení integritu, bezpečnost a spolehlivost vašich aktivit, zařízení a provozů.

Průmyslová výroba: Společnost SGS vám pomůže vše zvládnout.

Průmyslová výroba zahrnuje řadu oblastí podnikání od farmak po zemědělské stroje, od leteckého a kosmického průmyslu po průmysl automobilový a vše související. Výroba je vždy komplex, vyžaduje nesmírnou pozornost vůči normám a předpisům, potřebuje shodu s legislativou kvality, ochrany zdraví a bezpečnosti a často i s mezinárodními předpisy.

Ve společnosti SGS disponujeme rozsáhlou řadou služeb, které pomáhají, aby výrobní procesy probíhaly hladce, ať vyrábíte komponenty nebo hotové výrobky k přímému prodeji spotřebitelům.   Jako přední světová společnost v oblasti testování, certifikace, ověřování a inspekcí rozumíme podnikání ve výrobě od kontroly procesů po logistiku.

Spojte se s námi a zjistíte, že nabízímeslužby, jako jsou zkoušky materiálů, cetifikace výrobků, metalurgické a procesní projektování, vnitropodniková a provozní podpora, kontroly kvality a certifikace řídících systémů. Naši odborníci jsou díky svým zkušenostem a široké kvalifikaci   schopni pomoci vybudovat lepší, silnější, konkurenceschopnější a ziskovější podnikání.

Můžeme vám pomoci zajistit, aby jak vaše výrobky, tak i vaše procesy byly ve shodě s předpisy vztahujícími se konkrétně k vaší oblasti výroby a též prokázat, že jste v plné shodě s legislativou.

Zjistěte více informací o tom, jak vám dnes můžeme pomoci s výrobou vašeho výrobku a s dalšími postupy.