Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Jako pomoc pro splnění povinného a dobrovolného reportingu emisí skleníkových plynů nabízí společnost SGS validační a verifikační služby.

Naším posláním je zajistit, aby byly emise skleníkových plynů a snížení emisí hlášeny uceleným, důsledným a přesným způsobem. Naše kontrola emisí určuje dodržení limitů a dobrovolný reporting. Certifikujeme také snížení emisí. Náš program změny klimatu vám pomůže usnadnit obchodování s emisními povolenkami skleníkových plynů. Díky podpoře standardizace kontrolních postupů se budete moci zúčastnit mezinárodních programů.

Naše služby v oblasti změny klimatu zahrnují řadu schémat pro stanovení vaší uhlíkové stopy a potvrzení vašeho závazku k redukci emisí uhlíku a k uhlíkové neutralitě a označení jako uhlíkově neutrální společnosti. Projekty potvrzujeme, aby bylo zajištěno, že jsou v souladu s příslušnými měřítky pro způsobilost. Naše služby vám mohou pomoci k oprávnění obchodovat s emisními povolenkami, mít projekt mechanismu čistého rozvoje nebo prostě jen chtít podávat zprávy některé dobrovolné nebo státní iniciativě, jejichž počet se stále zvyšuje.

Zavolejte nám ještě dnes a zjistěte více o službách týkajících se změn klimatu, které budou vašemu odvětví vyhovovat a poskytnou vašim aktivitám konkurenční výhodu.