Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Průmyslové výškové práce od SGS jsou pro vás nabídkou bezpečnosti při prohlídkách, zkouškách a statickém průzkumu ve výškách nebo v prostorách se ztíženým přístupem.

Jsou místa, kam se vaši kontroloři a technici dostávají velmi obtížně – například pobřežní větrné elektrárny či průmyslové závody a budovy. Naše průmyslové výškové práce jsou pro vás nabídkou bezpečnosti při prohlídkách, zkouškách a statickém průzkumu ve výškách nebo v prostorách se ztíženým přístupem.

Proč používat služby průmyslových výškových prací od SGS?

Náš dobře vyškolený personál a speciální přístupové vybavení pro vás mohou být osvědčeným způsobem dosažení bezpečné pracovní polohy. Díky tomu vám naše služby průmyslových výškových prací pomohou:

  • nechat si provádět nezbytné prohlídky, zkoušky a průzkum majetku se ztíženým přístupem;
  • těžit z výhod úsporné alternativy tradičních způsobů přístupu – například lešení nebo mobilní pracovní plošiny;
  • nechat si provádět prohlídky rychle a bezpečně s minimálním dopadem na ostatní provoz.

Spolehlivé služby průmyslových výškových prací od jednoho z předních světových dodavatelů

Jako přední dodavatel průmyslových výškových prací se můžeme pochlubit vzorovou úspěšností v oblasti bezpečnosti. Pro úplné zajištění vašeho klidu procházejí naši servisní technici rozsáhlým školením a nezávislým hodnocením, přičemž školení se opakuje každé tři roky. Všechna naše školení a práce v provozech jsou prováděna v souladu s mezinárodními směrnicemi. SGS Singapur je členem the Industrial Rope Access Trade Association (IRATA) a je oprávněn pomáhat s projekty kdekoli na světě s cílem zajistit jejich dodržování.

Naše služby průmyslových výškových prací zahrnují:

  • prohlídky a zkoušení konstrukcí; 
  • statické průzkumy; 
  • běžné a rozšířené metody nedestruktivního testování NDT).

Spojte se s námi a zjistěte, co vám naše služby průmyslových výškových prací nabízejí v oblasti bezpečnosti prohlídek, zkoušení a statických průzkumů ve výškách nebo v místech se ztíženým přístupem.