Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Zkouška funkčnosti a bezpečnosti od SGS – mějte jistotu, že vaše větrná či solární farma pracuje účinně a bezpečně.

Předpokladem zabezpečení efektivnosti vaší větrné či solární farmy je jistota účinného a bezpečného provozu vašeho zařízení. Naše služba zkoušky funkčnosti a bezpečnosti obnáší posouzení technického stavu vašeho zařízení, abyste měli jistotu, že pracuje účinně a bezpečně.

Proč si vybrat službu zkoušky funkčnosti a bezpečnosti od SGS?

V čem vám naše odborná a nezávislá služba funkční a bezpečnostní zkoušky pomůže:

  • zajistit spolehlivost vašeho zařízení a jeho plynulý a bezpečný provoz;
  • posoudit statickou nenarušenost a bezpečnost; 
  • kvalifikovaně se rozhodovat při plánování oprav a údržby.

Jedinečná služba zkoušky funkčnosti a bezpečnosti od expertů na obnovitelné zdroje energie

Jako přední světová společnost v oblasti kontroly, ověřování, testování a certifikace vám spolu s naší celosvětovou sítí akreditovaných expertů nabízíme jedinečné zkušenosti v oblasti obnovitelných zdrojů energie. Naše specializované středisko pro větrnou energii a jedinečná celosvětová působnost nám umožňují poskytovat vám zkoušky funkčnosti a bezpečnosti vašich větrných a solárních farem kdekoliv na světě.

Součástí naší zkoušky funkčnosti a bezpečnosti je i podrobná zpráva popisující veškerá naše zjištění. Obsahuje i doporučení pro opravy a prevenci škod a pomůže vám tak minimalizovat náklady na udržování.

Spojte se s námi ještě dnes a můžeme projednat způsob, jak vám naše služba zkoušky funkčnosti a bezpečnosti pomůže zajistit bezpečnost a účinnost vašeho zařízení na výrobu energie z obnovitelných zdrojů.