Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Díky outsourcingu laboratorních služeb u společnosti SGS získáte klid a jistotu, že splnění vašich požadavků v oblasti laboratorních testů je v rukou prvotřídních odborníků, zatímco vy se můžete soustředit na hlavní oblasti vaší činnosti.

Naše laboratorní služby mají mezinárodní dosah a využívají nejmodernější technologii a metody, takže získáte nejpřesnější a nejspolehlivější výsledky. Naši pracovníci jsou odborně vyškoleni a při své práci dodržují nejvyšší standardy; zároveň mají podrobné znalosti týkající se jejich oboru a vašich obchodních potřeb a zkušenosti s plněním místních i mezinárodních regulatorních požadavků v celé řadě odvětví.

Rozsáhlá mezinárodní síť laboratoří SGS patří k nejlepším ve své třídě. Máme desítky let zkušeností v oblasti vědeckých testů; pokud s námi budete spolupracovat, můžete využít naše kolektivní znalosti a dovednosti nashromážděné na základě spolupráce s ostatními klienty. Nabízíme širokou škálu služeb, které můžeme přizpůsobit tak, aby odpovídaly vašim konkrétním požadavkům, ať si objednáte komplexní laboratorní program, nebo jednotlivé testy, které budou dodány ve vašich zařízeních nebo prostřednictvím outsourcingu. Naši konzultanti vám poradí, co je pro vás nejlepší, bez ohledu na to, zda potřebujete nepřetržitou podporu nebo pomoc během období většího vytížení.

Společnosti po celém světě využívají výhody plynoucí z naší vědecké kapacity. Každému klientu, od multinárodních společností až k malým organizacím, nabízíme stejnou záruku provádění testů podle přísných standardů co nejefektivnějším a nejrychlejším způsobem.

Naši konzultanti jsou vám k dispozici a projednají s vámi, jak můžeme vytvořit testovací program, který bude přesně odpovídat vašim potřebám a pomůže vám udržet se na špičce v rámci vašeho podnikání.