Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

S cílem lépe chránit děti jsou v EU a ve Spojených státech amerických novou směrnicí EU o bezpečnosti hraček a zákonem o zlepšování bezpečnosti spotřebních výrobků (CPSIA) zaváděny přísnější požadavky na bezpečnost hraček u produktů pro děti.

V několika uplynulých letech představovaly výrobky pro děti významnou část oznámení o stažení výrobku vydaných orgány EU a USA. Austrálie, Brazílie, Kanada, Čína a Japonsko si také vytvořily vlastní předpisy a normy pro hračky.

Zvolíte-li si nás jako svého partnera, bude to znamenat, že zajistíte, že vaše hračky a dětské výrobky budou vyhovovat předpisům bez ohledu na to, kde na světě je budete chtít prodávat. Naše služby zahrnují všechny druhy hraček od plyšových hraček po pojízdné hračky a všechny druhy dětských výrobků od kojeneckých lahví po bezpečnostní zábrany a chodítka.

Můžeme s vámi spolupracovat v etapách konceptu, návrhu a prototypu a upravit řešení bezpečnosti výrobku a zajištění kvality v celém vašem dodavatelském řetězci. Provádíme služby v oblasti hodnocení rizik, testování, auditů, inspekcí, testování před odesláním, konzultací a můžeme vám poskytnout veškeré potřebné certifikace a dokumentaci, díky nimž můžete mít jistotu při uvádění svých výrobků na trh. 

Naše laboratoře obdržely mezinárodní akreditaci od všech příslušných akreditačních orgánů a průmyslových sdružení. Vzhledem k tomu, že se účastníme standardizačních výborů v EU, USA a na globální úrovni (ISO), naši odborníci jsou informováni o nejnovějším vývoji v oblasti regulace a v naší globální síti laboratoří zajišťují koordinaci v oblasti protokolů, standardizačního vývoje a problémů výkladu.