Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Abyste zamezili nevyhovění normám CPSIA, doporučuje se zajistit, aby vaši zaměstnanci a dodavatelé znali CPSIA a jejich uplatnění ve vašem průmyslu a u vašich produktů. Naše programy školení CPSIA nabízí přístup k regulační odbornosti a nejlepšímu mezinárodnímu školení.

Naši školitelé jsou odborníky v oblasti požadavků CPSIA i nejnovějších školicích metod. Budou s vámi pracovat na vytvoření programu, který vychází z vašich specifických potřeb a bude zahrnovat nejdůležitější aspekty předpisů CPSIA pro váš podnik. Zajišťujeme také, aby absolventi školení měli širší porozumění o pokynech CPSIA, aby vaše výrobky vyhovovaly v blízké budoucnosti i později.

Školení uspořádáme ve vašich prostorách nebo jinde formou jednorázových krátkých kurzů nebo delších programů. Součástí všech programů je školicí materiál, který bude pro absolventy důležitým zdrojem ještě dlouho po ukončení školení.

Když spolupracujete s námi, dostane se vám ještě více než znalostí a odbornosti školitelů, kteří přednášejí váš program: dostává se vám vyzkoušených a ověřených metod školení, které přinesly užitek mnoha firmám po celém světě. Jsme více než akreditovaný certifikační orgán CPSIA, jsme světový lídr v poskytování školení a v oblasti regulačních požadavků.

Naše školicí programy CPSIA významně přispějí k omezení rizika, že vaše výrobky budou shledány nevyhovujícími podle norem CPSIA, a budou chránit pověst vaší značky před poškozením v důsledku stahování vašich výrobků.