Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Kompexní služby naší společnosti v oblasti testování textilu a vláken vám pomáhají vyhovět zákonným předpisům u širokého rozsahu hotových výrobků, materiálů a složek.

Můžeme zajistit, že materiál, který nakoupíte, má správnou kvalitu a obsah vláken. Naši zkušení analytici vláken jsou schopni určit různá luxusní vlákna, jako je kašmír a mohér, i přírodní vlákna jako ramie, len a konopí. Pro provedení této analýzy používají naši odborníci mikroskopy s vysokým rozlišením a techniku skenovacího elektronového mikroskopu (CEM).

Každá zkouška vláken, kterou provedeme, vyhovuje příslušným stanoveným normám a předpisům a snižuje riziko nevyhovění. Tyto zkoušky také provádíme podle vašich požadavků, abychom zajistili, že vyhovíte vlastním smluvním povinnostem.

Vzhledem k tomu, že naše dobře vybavené laboratoře jsou všechny akreditované podle uznávaných národních systémů, obdržíte výsledky, které jsou nezávislé a ověřitelné. Jsme také akreditováni u příslušných orgánů z průmyslu, jako jsou výrobci kašmírových a velbloudích srstí (CCMI) a mezinárodní úřad pro prachové peří a peří (IDFB).

Kromě toho geografický záběr naší sítě znamená, že se můžete spolehnout na efektivní lhůtu dodání výsledků zkoušek a maximalizovat tak efektivitu vašeho provozu. A protože naše služby a postupy standardizujeme, můžete si být jisti přesností a jednotností bez ohledu na to, kde se na světě nacházíte.

Chcete-li se dozvědět, jak vám mohou naše služby testování vláken a složení materiálů pomoci splnit zákonné požadavky a maximalizovat provozní účinnost, kontaktujte již nyní společnost SGS.