Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

SGS a Sdružení národů jihovýchodní Asie (ASEAN) a Federace textilního průmyslu – Federation of Textile Industries, AFTEX – ověřují kvalitu oděvů vyrobených členy aliance Source ASEAN Full Service Alliance (SAFSA).

S AFTEX spolupracujeme při posuzování standardů kvality služeb aliance a zajištění toho, že členové SAFTA vytvářející „virtuální vertikální továrny“ (VVF) jsou ve shodě. Dodržování zkontrolovaných standardů pomáhá budovat důvěryhodnost v mezinárodním měřítku a znamená to, že všechny VVF vyrábějí oděvy prvotřídní kvality, které uspokojí požadavky kupujících po celém světě.

VVF zahrnují celý dodavatelský řetězec od dodávek tkanin a oděvů až po vytváření návrhů, vzorků a logistiku. Chceme pomoci existujícím a budoucím VVF SAFSA s přípravou na standardní inspekce, a proto seznam našich auditů zahrnuje textilku, která je schopna spolupracovat s designéry, i oděvní továrnu, která je schopna poskytnout exportní kredity.

Už nyní se na nás obraťte a dozvíte se více informací o tom, jak vám naše spolupráce se SAFSA může pomoci zvýšit standardy jakosti a získat mezinárodní pověst dodavatele komplexních služeb.