Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Služby poskytované společností SGS v oblasti inspekcí – snížování rizik a navíc kvalitativní a kvantitativní kontroly jsou zárukou toho, že splňujete příslušné zákonné požadavky.

Naše programy v oblasti ispekcí vám umožňují vyvíjet výrobky, které důsledně splňují přísné normy, jak očekáváte. Také vám můžeme pomoci splnit složité zákonné požadavky týkající se zdraví, bezpečnosti a životního prostředí v různých regionech a na různých trzích.

Naše služby v oblasti inspekcí vám pomohou co nejdříve rozpoznat závady, abyste mohli provést nezbytné změny a tak se vyhnout nákladům spojeným s přerušením výroby nebo s pozastavením dodávek vašich výrobků. To znamená menší riziko stažení výrobků z oběhu nebo eliminace jiných problémů, které by mohly ohrozit vaše zisky a také trvalou integritu vaší značky.

V roli světového lídra v oblasti inspekčních služeb vám nabízíme bezkonkurenční zkušenosti a odborné znalosti, nejnovější technologie a jedinečnou celosvětovou síť služeb. Na základě toho vám poskytneme nejvyšší standardy kvality a integrity - kdekoliv na světě.