Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Školení správných metod sterilizace zdravotnických prostředků je naprosto nezbytné pro podniky, které poskytují sterilizační služby jiným organizacím.

Školicí programy SGS pro sterilizaci jsou k dispozici po celém světě a jsou vedeny takovým způsobem, aby pomohly klientům vyhovět požadavkům mezinárodních i místních předpisů včetně norem ISO jako ISO 11137.

Školení standardů sterilizace je často zapotřebí jako pomoc zákazníkům při kontrole jejich sterilizačních subdodavatelů a zajištění sterility jejich zdravotnických prostředků prostřednictvím vhodné dokumentace a monitorování.

Naše školicí programy jsou vytvořeny a poskytnuty odborníky daného odvětví. kteří mají rozsáhlé znalosti o přísných sterilizačních metodách a předpisech, které musí být dodrženy v různých geografických oblastech.

Školicí služby jsou zcela flexibilní a mohou být uzpůsobeny potřebám vašim i vašich zákazníků a předpisů platných pro váš trh. Jsme schopni provést programy u vás i v našich prostorách, v anglickém nebo místním jazyce.

Naši odborníci vám rádi zodpoví všechny dotazy týkající se obsahu potenciálního školicího programu pro vaši organizaci. Je-li potřeba, můžeme provést diferenční analýzu pro určení, kde je školení zapotřebí nejvíce.

SGS dosáhla mezinárodního renomé jako poskytovatel prvotřídního školení. S více než stoletými zkušenostmi s pomáháním zákazníkům získat co nejvíce ze svých zdrojů při jejich průniku na trh jsme jedinečně vybaveni, abychom vám pomohli zajistit, aby nedostatky ve sterilizaci nebrzdily vývoj vaší společnosti.

Prostřednictvím Akademie SGS měníme lidi a podniky

Jako světová jednička v odborném školení nabízíme excellence centra po celém světě, poskytujeme nejlepší řešení v oblasti vzdělávání a rozvoje přizpůsobená přesně vašim potřebám.

Můžeme se prokázat osvědčenými referencemi se zajišťováním veřejných kurzů, kurzů v podnicích i online kurzů pro největší světové společnosti a vládní organizace. S odbornými školiteli, kteří jsou navíc zkušenými praktiky ve svém oboru, naše školení zahrnuje víc než teorii a poskytuje vám cenné postřehy z praxe. Díky tomu nám můžete důvěřovat, že zajistíme vysoce kvalitní a jednotné školení a rozvoj na každé úrovni vaší organizace, a to všude na světě.

Bez ohledu na váš průmyslový obor, bez ohledu na předmět podnikání, obraťte se na nás, abyste se dozvěděli, jak vám může Akademie SGS pomoci.