Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Porozumění rozsáhlým všeobecným předpisům pro zdravotnické prostředky může být velkou výzvou při rozšiřování vašeho trhu.

Existuje mnoho různých národních předpisů, a zaměření vašich obchodních aktivity do různých regionů a zemí vyžaduje pečlivé plánování, abyste zajistili vyhovění požadovaným normám.

Často je zapotřebí školení předpisů pro zdravotnické prostředky, aby management zcela pochopil vliv nového trhu nebo předpisů na obchodní aktivity, aby pomohl zákazníkům a poradcům vytvořit a pozměnit dokumenty týkající se kvality pro doplnění souboru technických spisů a může být použito jako úvod pro nové členy oddělení kvality nebo předpisů.

SGS nabízí školení předpisů pro zdravotnické prostředky na úrovni auditor, specialista kvality, ověřovací inženýr, obecná úroveň, která vaší organizaci pomohou rozšířit váš trh.

Máme odborníky po celém světe. Naše společnost je celosvětovým měřítkem v oblasti hodnocení a lídrem v poskytování auditorských a certifikačních služeb napříč širokou škálou odvětví a oborů. Zjistěte si více.