Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Výrobci, kteří dodávají lékařské přístroje do Hongkongu, musí zajistit, že jejich produkty vyhovují kritériím hongkongského kontrolně správního systému pro lékařské přístroje (MDACS), což je v odpovědnosti výkonné agentury pod názvem Hongkongský kontrolní úřad pro lékařské přístroje.

Hongkongská certifikace lékařských přístrojů funguje jinak než systémy v mnoha jiných zemích a není v současnosti právním požadavkem, bude však v budoucnosti nahrazena povinnými právními předpisy. Abyste mohli uvést vaše produkty na trh, můžete požádat o posouzení a dobrovolné zařazení na seznam. To se samozřejmě doporučuje společnostem s významným exportem lékařských přístrojů do Hong Kongu nebo společnostem, které se chtějí ucházet o státní zakázky. Obraťte se co nejdříve s žádostí o radu a posouzení na naše zkušené auditory v oblasti lékařských přístrojů, abyste si zajistili úspěšný vstup na tento trh.

Jsme orgánem pro posouzení shody uznávaným hongkongským kontrolním úřadem pro lékařské přístroje a můžeme provádět audity lékařských přístrojů a kontroly jejich technické dokumentace u lékařských přístrojů, které vaše organizace vyrábí nebo prodává na hongkongský trh. Tento systém již byl rozšířen na přístroje pro diagnostiku in vitro (IVD) a očekává se, že bude brzy povinný. Dobrovolné posouzení provedené již nyní vás na tuto změnu připraví.

Naše služby, které jsou jedničkou na trhu, a globální zkušenosti z nás dělají vašeho ideálního partnera pro hongkongskou certifikaci lékařských přístrojů a umožňují vám snadněji prodávat lékařské přístroje na tomto rostoucím trhu. Správná zdravotní certifikace ve správnou chvíli je klíčem pro získání nových kontraktů, uvedení nových výrobků na trh a vstup na nové trhy.

Splňte kritéria hongkongského kontrolně správního systému pro lékařské přístroje (MDACS) prostřednictvím auditů a technických kontrol provedených společností SGS.