Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Zjistěte, jak vám mohou naše služby v oblasti testování a certifikací pomoci zvýšit váš přístup na trh.

V SGS poskytujeme podnikům celou řadu pomocných služeb v průběhu výroby a v celém dodavatelském řetězci - od návrhu výrobku až po dodávky hotových výrobků. V rámci našich služeb v souvislosti s elektrickými a elektronickými zařízeními provádíme testování a certifikace nejvyšších standardů u vašic lékařských přístrojů.

Naše služby, které provádějí odborníci světového formátu, vám pomohou stanovit kritická konstrukční kritéria už v počáteční fázi životnosti výrobku a upozorní na normy požadované na základě předpisů platných na různých trzích, kde obchodujete. Hnacím prvkem výroby je tudíž kvalita a bezpečnost.

V SGS disponujeme rozsáhlou řadou testů a hodnocení procesů, které vám pomohou získat příslušné certifikáty a dokázat vašim spotřebitelům, že vaše výrobky vyhovují zákonným požadavkům.

Při poskytování našich služeb se opíráme o mezinárodní síť odborníků na elektrická a elektronická zařízení a místně akreditované laboratoře. Mají opravdu jedinečnou pověst, pokud jde o inovace a vysoký standard nabízených služeb.

Naše služby v oblasti testování a certifikací jsou dostatečně flexibilní, aby bylo možné splnit požadavky rozmanitých odvětví - od spotřebního zboží po obory Life Science. Naši poradci připraví programy ušité na míru vašim konkrétním potřebám.