Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Naší klíčovou prioritou je pomáhat klientům zachovat integritu výrobku, a to snížením rizik co nejdříve ve výrobním řetězci.

Důležitým krokem tohoto procesu jsou naše inspekce surovin, díky nimž je možné zajistit, že váš dodavatel plní vaše specifikace, a také pochopit povahu surovin, které používáte:

  • identita
  • bezpečnost 
  • vhodnost pro daný výrobek

Naším cílem totiž je, abyste získali důvěru v to, že vyrábíte bezpečný výrobek vysoké kvality, který splňuje očekávání zákazníků a regulačních orgánů.

Celá řada průmyslových odvětví používá suroviny na samotném počátku výrobního procesu. Patří k nim například spotřební průmysl a maloobchod, odvětví zdravotnických potřeb a výrobků pro zdraví, potravinářský průmysl a zemědělství a podniky automobilového průmyslu. Inspekce SGS nejen pomáhají zajistit, že váš konečný výrobek dosahuje té nejvyšší kvality, ale umožňují také upozornit na problémy a ty eliminovat dříve, než začnou být nákladné – finančně a také pokud jde o dobrou pověst vašeho podniku.

Díky mezinárodní síti laboratoří, v nichž pracují přední světoví odborníci na testování surovin, jsme připraveni vytvořit program testování surovin a indentifikaci surovin zahrnující testování chemických, mikrobiologických, mechanických a fyzikálních vlastostí. Programy vycházejí z vašich konkrétních potřeb a jsou uzpůsobeny tak, aby vám pomohly plnit zákonné požadavky trhu, na který míříte.

Různé formy analýz surovin, které provádíme, jsou dostatečně flexibilní, takže mohou být použity jako naprosto jednorázové služby k získání informací pro vývoj výrobku nebo přísad, nebo mohou být součástí širšího programu kontrol v průběhu celého výrobního řetězce.

Díky spolupráci s námi těžíte z našich více než staletých zkušeností s poctivým poskytováním inspekcí vyhovujícím těm nejpřísnějším standardům. Užitek načerpáte i z toho, co jsme se naučili při provádění inspekcí surovin v podnicích všech velikostí po celém světě. Naši odborní poradci vám poskytnou informace o tom, z čeho v naší nabídce inspekcí surovin může mít vaše organizace užitek.