Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Naše společnost je partnerem, který se těší důvěře klientů v celém oboru vybavení pro domácnosti a domácích potřeb.

Nabízíme širokou řadu služeb v oblasti inspekce, testování, certifikace, auditu, udržitelnosti a školení, které se zaměřují na:

  • produkci bezpečných výrobků vysoké kvality;
  • pomoc s vysvětlením a vyhověním předpisům na různých trzích;
  • testování surovin nebo hotových výrobků v jedné z našich laboratořích akreditované v místě vašeho působení;
  • rozvoj programů, které vám pomohou dosáhnout certifikace a v případě nutnosti zkontrolovat produkty, aby se zajistilo, že došlo k zachování bezpečnosti a jakosti při výrobě a v dodavatelském řetězci.

Naši odborníci jsou světovou jedničkou ve svém oboru a udržují krok s technologickým, podnikatelským a regulačním vývojem v oblasti vybavení domácností a domácích potřeb a budou vám schopni doporučit takový program činnosti, který podpoří podnikatelské cíle vaší organizace.

Naším cílem je vždy dostat vaše produkty na trh co nejrychleji a zajistit, že splňují požadavky na bezpečnost, kvalitu a výkon použitelných právních předpisů nebo požadavků vašeho plánu zajištění jakosti.

Poskytněte vaší organizaci konkurenční výhodu tím, že zajistíte, že bude jedním z mnoha podniků, které využily desítek let zkušeností a odbornosti, kterou si naše společnost vytvořila v odvětví vybavení domácností a domácích potřeb.