Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Důkladné porozumění fyzikálním a mechanickým vlastnostem vašich výrobků je nezbytné, jestliže máte svým zákazníkům dokázat bezpečnost, kvalitu a trvanlivost svých výrobků a snížit riziko jejich vrácení nebo jejich stažení z oběhu.

Jsme světovou jedničkou v provádění fyzikálních a mechanických zkoušek bezpečnosti, stability a spolehlivosti vzorků pro širokou škálů průmyslových odvětví, včetně spotřebního zboží, maloobchodu a automobilového průmyslu.

Máme podporu více než 1200 laboratoří a kanceláří a vysoce kvalifikovaných odborníků ve svém oboru. Díky tomu mají naše služby v oblasti fyzikálních a mechanických zkoušek nejen mezinárodní dosah, ale opírají se i o znalost místních zákonných požadavků. Proto se můžete spolehnout, že i když vytváříme program testů, který má splnit konkrétní zákonné požadavky, zaměřujeme se také na očekávání vašich zákazníků a regulačních orgánů.

Naše fyzikální testy zahrnují:

  • zkoušky stability
  • zkoušky pevnosti
  • zkoušení trvanlivosti
  • odolnost vůči povětrnostním vlivům

Tyto zkoušky lze použít jako nezávislé zkoušky nebo je lze integrovat do širšího programu, který zahrnuje mechanické zkušební metody identifikující potenciální problémy, například:

  • fraktura
  • adheze
  • deformace 
  • únava

Služby v oblasti mechanických a fyzikálních testů lze využít ve kterékoli fázi výroby, počínaje testováním kvality surovin až po zkoušky trvanlivosti hotových výrobků. Jsou prováděny u narosto odlišných materiálů a výrobků, k nimž patří například kosmetické a hygienické výrobky, výrobky pro sport a volný čas, vybavení domácností, obaly, hračky a luxusní zboží a výrobky používané v interiérech vozidel.

Naše fyzikální a mechanické testy pomáhají podnikům, aby jejich výrobky byly konkurenceschopné, a to tím, že zákazníkům dokazují jejich trvanlivost, stabilitu a bezpečnost. Naši poradci vám rádi poskytnou informace o tom, jaký prospěch to může přinést vašemu podnikání.