Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Sluneční energie je nejvíce obnovitelný zdroj energie, jaký máme k dispozci. Současné technologie umožňují zachycovat sluneční energii pro různá využití, mimo jiné pro výrobu elektřiny, systémy vytápění a chlazení, osvětlení a koncentraci energie.

U nás v SGS nabízíme širokou škálu služeb, které vás mohou provázet při vašich projektech v souvislosti se solárními technologiemi - od výzkumu a analýzy designu až po testování modulů a certifikace solárních a fotovoltaických systémů:

Naše služby jsou uzpůsobeny tak, že zahrnují celý hodnotový řetězec investic do systému solárních modulů, od inspekcí po výrobní inspekce, technické poradenství, dohled při výstavbě a ověřování výkonu. Zároveň se postaráme o to, aby vaše solární moduly splňovaly požadavky na solární energii.

Máme celou síť odborníků, kteří poskytují služby v oblasti testování solárních systémů, jejich certifikací a ověřování v celé řadě odvětví a sektorů. Naše laboratoře jsou dostupné nepřetržitě a jsou schopny reagovat neprodleně, aby vaše projekty mohly proběhnout hladce a včas.

Díky naší globální znalostní základně, modernímu zařízení na testování solárních systémů a týmu odborníků vám můžeme nabídnout komplexní škálu služeb - pro výrobu i provoz modulových systémů. Získejte další informace.