Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Při rozebrání výrobku můžete vidět, jak funguje, můžete zjistit jeho poškození nebo závady, které se mohou vyskytovat ve výrobním procesu, a sledovat postupy použité při výrobě výrobku.

Služby v oblasti reverzní inženýringu, které v SGS poskytujeme, sledují výrobek od ukončení až po zahájení jeho konstrukce.

Rozebrání výrobku může být stejně náročné jako jeho navržení. Při analýzách stále složitějších výrobků jsou tudíž zapotřebí odborné znalosti. Naše služby v oblasti reverzního inženýringu polovodičových i jiných hi-tech výrobků vám nabízí odborné znalosti a nejmodernější vybavení, které jsou potřebné pro přesné analýzy vašeho výrobku K velmi podrobným analýzám využíváme techniky odstraňování vrstev a průřezové techniky.

Proč využívat reverzní inženýring?

Reverzní inženýring, jehož základem je rozebrání výrobku a jeho opětné smontování, je cestou, jak:

  • zjistit, kde ve výrobním procesu mohlo dojít k závadě, jestliže byla odhalena
  • stanovit, jakým způsobem by mohl být výrobek zdokonalen
  • zlepšit či zdvojit formulaci zájmu

Jsme jedním z předních evropských poskytovatelů nelékařských laboratorních analýz a naše laboratoř v Drážďanech patří k nejdéle fungujícím laboratořím v oboru mikroelektroniky. Obraťe se na nás a dozvíte se více o tom, jak reverzní inženýring může mít přínos pro vaše podnikání.