Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Vysoká kvalita koncových výrobků závisí na každé fázi výrobního procesu.

Stopová množství kontaminantů nebo nepatrné odchylky v chemickém složení vašich high-tech zařízení mohou být příčinou toho, že jejich funkce nedosahuje očekávaného potenciálu nebo že dokonce nefungují vůbec. Potřebujete spolehlivé a přesné vyšetřovací postupy, které by v rámci kontroly jakosti podrobně analyzovaly vaše výrobky.

Jsme jedničkou na trhu a nabízíme vám komplexní řadu vysoce specializovaných služeb, pokud jde o analýzu závad a poškození vašich výrobků a pod jednou střechou jsme schopni uspokojit všechny vaše potřeby. Díky našim rozsáhlých znalostem materiálů, povrchů a vrstev vám můžeme pomoci při provádění chemických, biologických a fyzikálních analýz, které přizpůsobíme vašim potřebám.

Naši zkušení pracovníci využívají nejmodernější velmi výkonná zařízení a technologie v oblasti zjišťování závad, které by mohly být příčinou problémů v kvalitě a spolehlivosti vašich high-tech zařízení. Naše analýzy defektů a poškození vám umožní odstranit problémy a zabránit případným budoucím závadám.