Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Je váš výrobek tak dobrý jako vaše sliby? Zjistěte si to na základě testů spolehlivosti.

Stále více spotřebitelů si své elektrické a elektronické výrobky vybírá podle kvality a spolehlivosti a nejen podle vzhledu.

Testování spolehlivosti zajišťuje, že výrobek funguje podle očekávání za běžných i neobvyklých okolností. Testy elektrické i elektronické spolehlivosti jsou pro vás příležitostí změřit délku životnosti výrobku a identifikovat příčiny závad. Ověřením spolehlivosti se sníží riziko stažení výrobku z trhu a náklady, a to ještě před tím, než je výrobek uveden na trh.

U nás v SGS máme zkušenosti a odborné znalosti k provádění celé řady testů vašich výrobků. Ať už jsou vaše potřeby jakékoli, naše globální síť testovacích laboratoří splní vaše individuální požadavky a požadavky vašich cílových trhů.

Ke službám střediska anylýzy spolehlivosti patří:

  • Jednotlivá zkouška
  • Pevný kvalifikačí program
  • Plán testů na míru vašemu výrobku
  • Schválení životního cyklu
  • Srovnávání výrobků

Maloobchodníci a výrobci potřebují mít jistotu, že všechny výrobky splňují jejich očekávání v souvislosti s kvalitou a trvanlivostí a také očekávání jejich zákazníků.

Čtěte dál a dozvíte se další podrobnosti o našich službách v oblasti testování spolehlivosti, o našich rozsáhlých zdrojích a znalostech maloobchodního sektoru.