Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Jako výrobce, distributor či dovozce nového průmyslového strojního zařízení čelíte mnoha mezinárodním předpisům s různými požadavky pro různé geografické trhy.

Poskytujeme řadu služeb v oblasti strojního zařízení, abychom vás provedli bludištěm regulace a vašim zákazníkům doložili bezpečnost, funkčnost a účinnost vašich produktů a vašemu strojnímu zařízení poskytli možnost uspět bez ohledu na to, na jaký trh bude uvedeno.

Naši specializovaní odborníci mohou vytvořit programy na podporu při výrobě a v dodavatelském řetězci počínaje konzultacemi v etapě návrhu po kontrolu jakosti a bezpečnostní opatření při výrobě a certifikaci a posouzení podle mezinárodních a národních požadavků a smluvních ujednání.

Když spolupracujete s naší společností, máte přístup ke znalostem a dovednostem, které jsme shromáždili a vyvíjeli od našeho vzniku v roce 1878 a kterých se nám dostalo prostřednictvím mezinárodní sítě specialistů a laboratoří . Proto vám nabízíme služby testování, kontroly a certifikace strojního zařízení na jednom místě, abychom dostali vaše stroje na na trh co nejrychleji, nejbezpečněji a nejúsporněji.