Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Jestliže ametický orgán s jurisdikcí (Authority Having Jurisdiction, AHJ) identifikuje elektrické výrobky, průmyslové strojní zařízení nebo jiné vybavení, které nemá označení uznávané testovací laboratoře, je oprávněn opatřit dané zařízení červenou visačkou, dokud na místě nebude provedeno posouzení uznávaným a kompetentním orgánem. Používání neoznačeného zařízení může vést k udělení pokuty nebo k uzavření provozu až do provedení nápravy.

SGS díky oprávnění FEB může provádět testování a certifikace výrobků určených k instalaci a provozu v obytných i komerčních prostorách. Označování na místě prováděné SGS pomáhá uživatelům zařízení zahnat veškeré pochybnosti týkající se jejich elektronických výrobků nebo strojního zařízení. Díky němu vaše provozy mohou vrátit k činnosti a začít fungovat už v den, kdy byla služba nabídnuta.

SGS je váš akreditovaný zdroj všech služeb v oblasti označování, které ve Spojených státech můžete potřebovat, vykonávaný z jednoho místa. Naše služby zahrnují zařízení v terénu, neregistrované produkty na pracovišti, přemístěné továrny a zařízení opatřené červeným štítkem.

Obraťte se na společnost SGS a díky naší službě označování v terénu si zajistěte nepřetržitý provoz vašeho zařízení.