Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Zkraťte dobu potřebnou k tomu, aby vaše výrobky pronikly na trh, a ušetřete peníze za testování pro certifikaci Sprint, které provádíme.

Poskytujeme opravdu komplexní řešení pro zařízení se značkou Sprint i neznačková zařízení, a dokážeme své služby rozšířit také na partnerskou síť Sprint a pobočky. Můžeme vám poskytnout komplexní balíček, kterým vás připravíme na vstup do laboratoře akceptující Sprint a pomůžeme tak uvedení vašeho výrobku na trh.

Naši zkušení technici mohou usnadnit cestu vašeho výrobku na trh tím, že v USA provedou většinu Sprint testování a zajistí jedno kontaktní místo se znalostí v daném odvětví v oblasti testování, což podpoří vaši žádost o certifikaci. Jsme jedinou schválenou laboratoří třetí strany, která může provést akustické testování Sprint a SLATE.

Naše celosvětová síť laboratoří pro testování v oblasti bezdrátových telekomunikací má zkušenosti i odborné znalosti pro vytvoření testovacího programu, který bude vyhovovat potřebám vašeho konkrétního zařízení. Jsme jedinou nezávislou testovací laboratoří pro bezdrátové aplikace, která má kompletní možnost testování LTE, CDMA i GSM na řadě míst po celém světě. Užitek můžete mít i z našeho rozsáhlého certifikačního portfolia, které zahrnuje Bluetooth, Wi-Fi, schválení typů země (FCC/IC/CE/KCC/NCC/atd.) a směrnici pro baterie IEEE1725 a IEEE1625.

Zjistěte si více informací o našich testovacích službách v oblasti Sprint.