Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Ujistěte se, že vaše zařízení je plně kompatibilní se sítí AT&T a odpovídá odvětvovým přejímacím zkouškám prováděným SGS.

Síťoví operátoři po celém světě stanovují různé požadavky, které musí splňovat vaše mobilní zařízení, aby mohla získat povolení k provozu na jejich sítích a k prodeji v jejich obchodech. Provozujeme celosvětovou síť laboratoří a jsme oprávněni provádět zkoušky prvního stupně pro certifikaci zařízení AT&T; jedná se mimo jiné o schválení PTCRB a CTIA OTA. Můžeme také pomáhat při předběžných testech zaměřených na specifické požadavky AT&T (například testování v terénu a 10776).

Jsme jedinou nezávislou testovací laboratoří pro bezdrátové aplikace, která má kompletní možnost testování LTE, CDMA i GSM na řadě míst po celém světě. Profitovat můžete i z našeho rozsáhlého bezdrátového certifikačního portfolia, které zahrnuje Bluetooth, Wi-Fi, schválení typů země (FCC/IC/CE/KCC/NCC/atd.) a směrnici pro baterie IEEE1725 a IEEE1625.

Ve společnosti SGS můžeme v rámci naší celosvětové sítě laboratoří provádět všechny nezbytné testy a také vám poskytneme konkrétní kontakty na ty, kdo mají bohaté znalosti a zkušenosti v oblasti testování pro získání certifikace.

Zjistěte si více informací o našich testovacích službách pro poskytovatele služeb v sítích AT&T.