Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

V reakci na rostoucí poptávku po vývozu do Japonska, Číny a na další klíčové mezinárodní trhy jsme vytvořili služby 100% inspekce a třídění vad produktů, kdy kontroloři vyčlenění zvláště na tyto kontroly kontrolují celé šarže hotových výrobků, aby zajistili že vyhovují očekáváním kupujících nebo zákonným požadavkům.

Naše 100% inspekční a třídicí služby se obvykle provádějí u zvláštních výrobků nebo výrobků vysoké hodnoty a zahrnují třídění kvalitního a vadného zboží. Vadné zboží je z šarže odstraněno a vráceno k opravě nebo likvidaci.

Techniky, které používají naši odborní konzultanti, se podobají technikám konečné náhodné kontroly vzorků a zahrnují:

  • kontroly kvality,
  • vizuální kontroly vzhledu,
  • kontroly funkce,
  • kontroly balení a označení,

Kromě toho můžeme provádět zkoušky podle vašich konkrétních požadavků, takže si můžete být jisti dodržením očekávání ze strany zákazníků drahého zboží.

100% inspekční a třídicí služby od naší společnosti jsou dobrým příkladem toho, jak stále zlepšujeme služby kontroly třetí strany, abychom splnili vyvíjející se potřeby stále globálnějších trhů. Naši obětaví konzultanti mohou poradit, jak můžeme přizpůsobit tyto nové služby pro potřeby vašich současných zákazníků a trhů nebo nových zákazníků a trhů. Máme více než sto let zkušeností s poskytováním kontrolních služeb, které vyhovují potřebám různých průmyslových odvětví, a proto není lepšího partnera pro kontrolu kvality šarží hotového zboží.