Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Dopad technologie na výrobky, které spotřebitelé používají v domácnosti, nelze nadhodnotit.

Se zrychlujícími se technologickými inovacemi rostou očekávání spotřebitelů v oblasti spotřebičů pro domácnost a audiovizuálních výrobků. Bez ohledu na to, zda lidé nakupují nezbytnosti, jako je pračka nebo trouba, nebo zvukový systém, který považují za doplněk jejich životního stylu, chtějí, aby jejich produkty byly bezpečné, spolehlivé a účinné,  chtějí ale také vysoký výkon.

Přestože je možná vývoj produktů v odvětví přístrojů pro domácnost a audiovizuálních přístrojů pomalejší, stále platí, že podniky musí uvádět produkty na trh co nejrychleji a nejbezpečněji, aby zajistily, že technologie, ze které vycházejí, je moderní a vyhovuje nejnovějším předpisům.

Naše společnost podporuje výrobce, distributory a maloobchodní prodejce v těchto odvětvích v celém výrobním, dodavatelském a distribučním řetězci, od návrhu produktu po expedici. Naše služby můžeme přizpůsobit vašim konkrétním potřebám, od nabídky komplexní výrobní strategie po certifikaci s cílem vyhovět průmyslovým normám nebo jednorázové zkoušky na podporu procesů kontroly jakosti nebo posouzení rizik.

Naše služby v oblasti přístrojů pro domácnost a audiovizuálních přístrojů se těší důvěře po celém světě, protože naším cílem je maximalizovat podnikatelské příležitosti a současně plnit očekávání zákazníků a regulačních orgánů na trzích v různých geografických oblastech.

Naše společnost je světovou jedničkou v oblasti inspekce, verifikace, testování a certifikace a drží krok s technologickým, regulačním a tržním vývojem, aby vám pomohla pokračovat ve vaší základní činnosti a současně vám poskytla konkurenční výhodu.