Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Abychom pomohli udržovat kvalitu v každé etapě výrobního procesu, zajišťujeme kontroly při výrobě (DUPRO), kdy naši odborní konzultanti posuzují kvalitu dílů, materiálů a produktů při výrobě.

Naše inspekční služby DUPRO se provádějí na pracovišti po výrobě 30 % až 50 % vašeho zboží a vzorky se posuzují podle předpisů, norem a vašich smluvních ujednání, aby se odhalily skutečné nebo potenciální vady, abyste je mohli řešit ihned spíše než provádět drahé testy a změny vašich výrobků v pozdější etapě výroby.

Jako světová jednička v oblasti kontroly, ověřování, testování a certifikace máme jedinečnou pozici, abychom vyhověli vašim potřebám inspekce při výrobě. Kromě provádění jednorázových inspekcí produktu na pracovišti můžeme inspekce začlenit do širšího programu zajištění a zlepšení jakosti. Náš program zajištění jakosti zajišťuje, že jsou zachovány normy jakosti v průběhu celého procesu výroby od návrhu konceptu po expedici zboží a náš program zlepšení kvality poskytuje řešení každého vzniklého problému.

Naše inspekce SGS DUPRO jsou významnou součástí tovární výrobní kontroly veškerého spotřebního zboží a lze je začlenit do vašich vlastních postupů zajištění jakosti nebo posouzení rizik. Naši poradci vám mohou vysvětlit, jaké přínosy může mít vaše společnost ze služeb, které již klientům pomohly bezpečně a efektivně umístit na trh tisíce produktů.