Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Spotřební zboží musí odpovídat mnoha požadavkům, aby mohlo být uvedeno na mezinárodní trhy, a to platí zejména v případě výrobků pro zlepšení zdraví a tělesné pohody.

Spotřebitelé jsou chráněni přísnými požadavky na výrobky používané pro osobní potřebu, například hygienické potřeby pro ženy, toaletní papír, kosmetické ubrousky, vatové tampóny a kartáčky na zuby.

V SGS můžeme zajistit, že vaše výrobky budou odpovídat předpisům, ať už je chcete uvést na kterýkoli trh. Provádíme testování a kontroly a poskytujeme technickou pomoc výrobcům, distributorům a maloobchodníkům. Nabízíme kompletní sortiment služeb, jejichž cílem je zajistit shodu s nařízením REACH, což je nařízení EU o používání chemických látek, a pomůžeme vám s požadavky ekodesignu, které se vztahují na váš výrobek.

Naši techničtí experti vám pomohou pochopit, které normy se vztahují na vaše výrobky, a také vám pomohou pochopit požadavky týkající se označování výrobků a pokynů určených pro koncového spotřebitele.

Naše místní laboratoře a odborníci po celém světě poskytují dostatečnou pomoc v tom, jak minimalizovat rizika a jak dostat výrobky na trh rychleji.