Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

V roce 2003, podepsali členové Sdružení národů jihovýchodní Asie (ASEAN) smlouvu upravující bezpečnost kosmetických výrobků obchodovaných v rámci jejich členských států.

Cíl dohody byl dvojí: zajistit bezpečnost, kvalitu a deklarované přínosy výrobků a odstranit překážky obchodu mezi členskými státy prostřednictvím harmonizovaných technických požadavků.

Směrnice ASEAN o kosmetických výrobcích obsahuje komplexní pokyny, které zahrnují mnoho aspektů kosmetické produkce včetně přísad, označení, deklarovaných přínosů, a další osvědčené výrobní postupy (GMP) oborových norem. Aby bylo možné kvalifikovat se pro registraci ASEAN, vaše společnost by měla nejdříve podstoupit komplexní audit bezpečnosti ASEAN spolehlivým a uznávaným auditorem.

SGS je světově uznávaným lídrem v oblasti provádění bezpečnostních auditů pro celou řadu průmyslových odvětví. Máme zkušenosti a odborné znalosti, které zajistí, aby vaše činnost byla plně v souladu s harmonizovaným regulačním kosmetickým systémem ASEAN. Spolupráce s našimi vysoce kvalifikovanými auditory ověří, že veškeré aspekty vaší činnosti, včetně registrace produktu, požadavků na označování, seznamu přísad, společných reklamačních pokynů, požadavků na import / export a GMP, jsou v souladu s ASEAN.

Nezávislý audit od společnosti SGS na základě bezpečnostních požadavků ASEAN je vaším prvním důležitým krokem k registraci ASEAN. Kontaktujte nás a dozvíte se, jak můžete dosáhnout požadavků ASEAN a uvést váš kosmetický výrobek na rozsáhlý trh jihovýchodní Asie.