Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Služby testování kosmetiky a produktů osobní péče od SGS – dodržujte zákonné požadavky a zajistěte bezpečnost výrobků.

V uplynulých deseti letech se výroba kosmetiky a výrobků osobní péče přestala zaměřovat výhradně na ženy a nyní se zaměřuje i na muže a děti. Mnoho výrobků podléhá regulaci z důvodu obav o zdraví a účinnost.

Díky našim prokázaným zkušenostem z oblasti testování, auditů a certifikace kosmetiky na celém světě můžeme nabídnout celou řadu služeb, které vám usnadní kontroly bezpečnosti, jakosti a účinnosti vašich výrobků a systémů a pomohou vám chránit vaši značku. Pomůžeme vám ověřit, zda vaše kosmetika a výrobky osobní péče dodržují požadavky platných předpisů o kosmetice a jiné relevantní zákony, včetně nařízení REACH, správné výrobní praxe (GMP), úmluv o přepravě (CMR), nakládání s aerosoly, nebezpečnými látkami atd. Můžeme také ověřit, jak vaše výrobky a výrobní procesy dodržují různé společenské a environmentální normy.

Naše společnost má zástupce všude, kde působíte, a ti vám pomohou s certifikací vaší kosmetiky a výrobků osobní péče. Naše specializované laboratoře dokáží reagovat na vaše specifické potřeby a omezení a mohou vám pomoci s vašimi procesy od surovin až po hotový výrobek a jeho balení.