Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Správné řízení vašich dodavatelů chrání vaši značku a reputaci zajištěním, že tito partneři v rámci vašeho dodavatelského řetězce dodržují vaše nejvyšší standardy v oblasti kvality, bezpečnosti, zabezpečení nebo environmentálních a společenských otázek a aktivně podporují vaši hodnotu.

Program auditů dodavatelů od SGS poskytuje vaší velké či malé organizaci cenný nástroj k provádění pravidelných auditů shody nebo výkonu vašich dodavatelů, zatímco vy se můžete dále věnovat řízení vašich provozů. Program sestává z auditů druhou stranou, individuálních řešení auditů nebo certifikací třetí stranou založených na vašich potřebách.

SGS je světově uznávaným lídrem v oblasti poskytování auditorských a verifikačních služeb v celé řadě průmyslových odvětví. Naši vysoce kvalifikovaní auditoři provádí komplexní audity dodavatelů na základě vašich potřeb a specifikací. Nabízíme vám nezávislý pár očí a uší, které vás ujistí, že vaši dodavatelé dodržují vámi nastavené standardy kvality. Naši auditoři mají nejen potřebné znalosti odvětví a obchodu v oblasti působení vaší organizace, ale jsou také ihned k dispozici a ještě levněji, než kdyby si vaše organizace musela vytvořit vlastní odpovídající interní tým pro provádění auditů dodavatelů.

Nezávislý Program auditů dodavatelů od SGS vám umožní zvýšit vaše hospodářské výsledky a klid vycházející z vědomí, že výkon vašich dodavatelů je ověřován světovým lídrem. Kontaktujte nás ještě dnes a dozvíte se, jak můžete těžit z Programu auditů dodavatelů od SGS.